Kontakt os

Vi er klar til at rådgive dig. Kontakt os direkte på e-mail eller ring til os 24 timer i døgnet.

Telefon

+45 7620 6100

Email

info@scannautic.com

Adresse

Håndværkervej 14, 7000 Fredericia, Danmark

Send os en besked!

Vi er klar til at rådgive dig, send os en besked og vi besvarer den hurtigst muligt.

Salg & Service

Søren Parder

Telefon: +45 7620 6100
Mobil: +45 2066 5600
E-mail: soren.parder@scannautic.com

Brian Lagoni

Telefon: +45 7620 6100
E-mail: brian.lagoni@scannautic.com

Lone Parder

Telefon: +45 7620 6100
E-mail: lone.parder@scannautic.com

Claus Parder

Telefon: +45 7620 6100
E-mail: claus.parder@scannautic.com

Projekt & Engineering

Capt. Jan B. Knudsen

Telefon: +45 40 54 67 70
E-mail: jan.knudsen@scannautic.com

Capt. Kirill Plotnikov

Mobil DK +45 29 13 17 21
Mobil Rusland +7 921 3357470
E-mail: kirill.plotnikov@scannautic.com

Capt. Mads Moss

Cargo Planner / Port Captain
Telefon: +45 51 58 48 05
E-mail: mads.moss@scannautic.com

no_photo.png

Sergei Shcherbakov

Naval Architect
Telefon: +45 40 54 67 70
E-mail: sergei.shcherbakov@scannautic.com