Kontakt os

Vi er klar til at rådgive dig. Kontakt os direkte på e-mail eller ring til os 24 timer i døgnet.

Telefon

+45 7620 6100

Email

info@scannautic.com

Adresse

Håndværkervej 14, 7000 Fredericia, Danmark

Send os en besked!

Vi er klar til at rådgive dig, send os en besked og vi besvarer den hurtigst muligt.

Søren Parder

Telefon: +45 7620 6100
Mobil: +45 2066 5600
E-mail: soren.parder@scannautic.com

Brian Lagoni

Telefon: +45 7620 6100
E-mail: brian.lagoni@scannautic.com

Claus Parder

Telefon: +45 7620 6100
E-mail: claus.parder@scannautic.com

Capt. Jan B. Knudsen

Telefon: +45 40 54 67 70
E-mail: jan.knudsen@scannautic.com

Capt. Kirill Plotnikov

Mobil DK +45 29 13 17 21
Mobil Rusland +7 921 3357470
E-mail: kirill.plotnikov@scannautic.com

Capt. Mads Moss

Cargo Planner / Port Captaint
Telefon: +45 xx xx xx xx
E-mail: mads.moss@scannautic.com

Sergei Shcherbakov

Naval Architect
Telefon: +45 40 54 67 70
E-mail: sergei.shcherbakov@scannautic.com